– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

ATC Liptovský Trnovec, Liptovský Trnovec

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
ATC Liptovský Trnovec [Zvětšit - nové okno]
80
Umístění: Na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku, 6 km od mesta Liptovský Mikuláš. Liptovská Mara je obľúbená pre milovníkov vodných i outdoorových športov (dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing), možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou. Cyklotúry, turistika a veľa ďalších možností.
Ubytování: Kemp s prevádzkou od 1.5. do 30.9. Chatky (20x): v každej je izba (4 lôžka), kuchynka (chladnička, základné riady a vybavenie) a soc. zariadenie. Kempovanie (stanovanie): upravená trávnatá plocha (3.400 m2) s možnosťou napojenia na elektriku, spoločná kuchynka, prístup z asfaltovej komunikácie. Celý areál je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostnou službou. V areáli kempu je Wi-Fi, práčka, potraviny, požičovňa športových potrieb, futbalové ihrisko, volejbalové ihriská, stolný tenis, petang, altánky s ohniskami, šmýkačky, hojdačky, disco bar.
Cena: Chatka (4 osoby) a apartmán (6 osôb): sezóna (15.06.-31.08.) 48-58 EUR/chatka/noc, mimosezóna (01.05.-14.06., 01.09.-31.10.) 40-48 EUR/noc (podľa počtu nocí). Vlastný stan: 6 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Vlastný karavan: 10 EUR/os/noc (dieťa 7-16 rokov 3,50 EUR/os/noc, 3-7 rokov 3 EUR/os/noc). Rekreačný poplatok 0,66 EUR/os/noc. V cene: elektrika, Wi-Fi, stráženie kamerovým systémom, vstup na pláž (neobmedzene).
Adresa: Mara Camping (Mara Kemping, ATC Liptovský Trnovec, kemp Liptovský Trnovec, camping Liptovský Trnovec), 032 22 Liptovský Trnovec. Kontaktná osoba: Anna Bobulová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: ATC Liptovský Trnovec, Liptovský Trnovec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...