– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autocamping Panoráma, Komárno

?? %

Autocamping Panoráma, Komárno

Podunajsko / Komárno
mob. +421 944 726 196 kancelaria@comorraservis.sk
Autocamping Panoráma [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V Komárne pri termálnom kúpalisku a hoteli Panoráma. V Komárne je mnoho pamiatok a vyžitia: Alžbetin most, kostol sv. Ondreja, malá synagóga, kostoly pravoslávnej, evanjelickej a katolíckej cirkvi, kostol sv. Rozálie, Trojičný stĺp, nádvorie Európy, rímske lapidárium, množstvo múzeí (Podunajské múzeum), amfiteáter, detský park.
Ubytování: Kemp na rozlohe 0,5 hektára, určený na stanovanie a pre pobyt až v 25 karavanoch. V areáli kempu sú sociálno-hygienické zariadenia, umyváreň s teplou vodou, kuchynkou a práčovňou. Prípojky na elektrický prúd. Prírodné ohnisko. Piknikové stravovanie možné v dvoch vkusných, drevených filagóriach. Recepcia bývala v hoteli Panoráma, hotel je mimo prevádzky, ale kemp funguje. Kemp je v prevádzke v mesiacoch 04-09.
Cena: Celá sezóna: osoba 8 EUR/noc (deti do 14 rokov 3 EUR/noc), karavan 6 EUR/noc, auto + stan 5,50 EUR/noc, motorka a stan 4 EUR/noc, stan 3 EUR/noc, pes 2 EUR/noc, elektrina 0,25 EUR/kW + jednorázový poplatok 1 EUR. Turistický poplatok pre mesto Komárno 0,55 EUR/os/noc. Pre ubytovaných hostí je vstup na termálne kúpalisko zdarma. Zľavy pri ubytovaní na 30 a viac dní.
Adresa: Autocamping Panoráma pri termálnom kúpalisku, Športová 3139 (Hradná 3381), 945 01 Komárno. Prevádzkovateľ: COMORRA SERVIS, Komárno. Riaditeľ: Ing. Gabriel Kollár. Kontaktná osoba: Martina Huláková.
Poznámky: Kemp je v sezóne 2023 MIMO PREVÁDZKY!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autocamping Panoráma, Komárno
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby