– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Kaluža, Kaluža

?? %
+421 566 492 117, mob. +421 918 693 867 urad@kaluza.sk
Kemp Kaluža [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na Zemplínskej šírave v stredisku Kaluža, ktoré má pekné štrkopieskové pláže. Množstvo stravovacích služieb. Kúpanie alebo výlety na Vihorlat (peší, cyklo).
Ubytování: Autokemping s chatkami typu Okál a Unimo a možnosťou stanovania. Kemp je vybavený kuchynkami s elektrickými varičmi, umývarkou riadu, sociálnym zariadením a sprchou. V areáli kempu sa nachádza neplavecký bazén, detské ihrisko, športové ihrisko. V areáli bazénu môžete využívať bezdrôtový internet.
Cena: Chatky: 3-lôžková Unimo 30 EUR/chata/noc, 4-lôžková Unimo 40 EUR/chata/noc, 4-lôžkový Okál 40 EUR/chata/noc, pes 3 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Vstup do bazéna: 7 EUR/deň, do 6 rokov zdarma. Kemp v roku 2011: (na nové ceny čakáme) stan 2,40 EUR/noc, osoba 2 EUR/noc (do 10 rokov 0,70 EUR/noc), automobil 3 EUR/noc, obytný príves 3 EUR/noc, autobus 6 EUR/noc, napojenie na elektrinu 2 EUR/noc, sprcha na teplú vodu 1 EUR.
Adresa: ATC Kaluža (autokemping Kaluža), 072 36 Kaluža. Prevádzkovateľ: obec Kaluža, Referát cestovného ruchu Kaluža. Starosta: Jozef Fic.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Kaluža, Kaluža
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...