– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Vodník, Jur nad Hronom

100 % (1)
mob. +421 905 345 738 jurob@slovanet.sk
Kemp Vodník [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V malom lesíku pri obci Jur nad Hronom neďaleko Levíc a Želiezoviec. V tesnej blízkosti je splavná rieka Hron. V Juru nad Hronom stredisko pre oddych Jurský park, športová plocha (tenis, volejbal, basketbal, futbal), rybníky pre športový rybolov, 250 m futbalové ihrisko. Kúpalisko Margita-Ilona 5 km. Kamenný hrad Levice 10 km. Občerstvenie, pizzeria 350 m od kempu.
Ubytování: Kemp pre vodákov, cykloturistov atď. Spoločné WC, spŕchy, vhodné aj pre telesne postihnutých návštevníkov. Prenájom hotelíku Vodník (objekt max. pre 8 osôb). Prenájom obytného prívesu, odvoz a preprava vodákov, člnov a ostatnej vodáckej výbavy, požičovňa člnov. Pódium na rôzne kultúrne a spoločenské podujatia a na organizovanie letných zábav a tancovačiek. Pred dokončením je administratívna budova, kde bude kultúrno-spoločenská miestnosť s TV, telefónom, internetom a s kuchynkou.
Cena: Stanovanie: osoba 3 EUR/noc, stan 2 EUR/noc. Hotelík Vodník: 5 EUR/os/noc alebo 30 EUR/objekt/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Žetón do sprchy 1 EUR.
Adresa: Kemping Vodník (camping Vodník), Paed Dr. Ján Füri, Jur nad Hronom 179, 935 57 Jur nad Hronom
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (21. 6. 2016, 11.53)
Uživatel zde byl ubytován od 19. června 2016 do 20. června 2016.
Výborné ubytování ! Sice jsem přespal pouze jednu noc, ale prostředí a okolní klid ve mě vyvolal touhu se sem vrátit na celou dovolenou. Majitel kempu vymyslel program na cca 4 dny. 1. den loď, 2. den termální koupání, 3. den výlet do Tater. 4. den druhá část splavování Hronu. Vřele doporučuji všem motorkářům, aby si zkusili tuto motodovolenou.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Vodník, Jur nad Hronom
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby