– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Autokempink Ježov (ATC Ježov), Ježov u Kyjova

?? %

Autokempink Ježov (ATC Ježov) (250 m), Ježov u Kyjova

mob. +420 724 171 336 (správkyně kempu), pevná +420 518 626 221 (obec) autokempjezov@seznam.cz
Autokempink Ježov (ATC Ježov) [Zvětšit - nové okno]
81 0
Umístění: V Kyjovské pahorkatině na okraji obce Ježov, směrem na Osvětimany. Kyjov 8 km. Kemp se nachází na svažitém travnatém terénu poblíž lesa a vodní nádrže Ježov II. Možnost rybaření. Koupání asi 4 km v Osvětimanech (koupaliště i vodní nádrž). Malý bazén přímo v kempu. Okolí je vhodné k turistickým a poznávacím výletům (Chřiby, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, zámek Milotice).
Ubytování: Kemp s celoročním provozem, s plochou pro stanování a karavany, chatkami, ubytovnou i malým bazénem. Chatky jsou velké 5-lůžkové (s vlastní koupelnou a kuchyňkou) a malé 4-lůžkové (se společným soc. zařízením). V ubytovně jsou 2-, 3-, 4- a 5-lůžkové pokoje. Součástí hlavní budovy je bar s možností stravování (snídaně, obědy, večeře), prostory pro konání rodinných oslav, podnikových školení, večírků.
Cena: Stany a karavany: osoba 45 Kč/noc, stan 50 Kč/noc, karavan 100 Kč/noc, přípojka elektřiny 80 Kč/noc. Chaty: malá 220 Kč/os/noc, velká 250 Kč/os/noc, neobsazené lůžko 50 Kč/noc, přistýlka 80 Kč/noc, jen mimo topnou sezónu. Ubytovna: léto 300 Kč/os/noc, zima (topná sezóna) 350 Kč/os/noc, platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Parkovné 20 Kč/noc. Pes 50 Kč/pobyt. Snídaně 70 Kč (děti do 12 let 45-55 Kč), večeře 115 Kč (děti 75-95 Kč). Poplatek obci Ježov 10 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování na 1 noc.
Adresa: Autokempink Ježov (ATC Ježov), Ježov 248, 696 48 Ježov u Kyjova. Provozovatel: Obec Ježov. Správcová kempu: pí. Šrůtková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokempink Ježov (ATC Ježov), Ježov u Kyjova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...