– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Kemp Javořice, Lhotka u Telče

?? %
mob. +420 776 158 581, +420 777 317 111 info@javorice.cz
Kemp Javořice [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Ve Lhotce u Telče, na zahradě statku, který v těchto místech stojí již 400 let. Dům je na okraji obce, v přímém kontaktu s okolní přírodou. Rybaření ve vlastním rybníku, sběr hub a lesních plodů. Ve středu Lhotky Minizoo Kozarium.
Ubytování: Nevelký kemp maximálně pro 50 osob. K dispozici jsou koupelny s teplou vodou, WC, kout s dřezy na mytí nádobí a chladnička. Stůl na stolní tenis. Jedna sprcha a WC jsou uzpůsobeny pro vozíčkáře. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, poskytující stín. Ohniště, dětské pískoviště, trampolína pro děti (průměr 4 m), společenská místnost s krbem, možnost grilování. Lanový park o 9 překážkách. Prodej domácích farmářských produktů - med, medovina, ovocné mošty a likéry, sezónní ovoce, zelenina, ovčí kožešiny a deky z ovčí vlny. Výčep piva a lima. Půjčování badmintonu a míčů, petanque, kroket, lukostřelba (2 luky). Kemp bývá v provozu cca od 01.05. do 30.09.
Cena: Celá sezóna: osoba 80 Kč/noc (dítě do 12 let 40 Kč/noc), malý stan 80 Kč/noc, velký stan, karavan, obytné auto 120 Kč/noc, el. přípojka 80 Kč/noc, auto 50 Kč/noc, motocykl 40 Kč/noc, pes 40 Kč/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Kemp Javořice, součást areálu Turistatek Javořice, Lhotka 10, 588 56 Telč. Provozovatelé: Dana Nováková a Petr Novák.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Javořice, Lhotka u Telče
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...