– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Hôrka, Vinné - Hôrka

?? %
mob. +421 905 539 508, +421 915 892 897 info@campinghorka.sk
Kemp Hôrka [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: V rekreačnom stredisku Hôrka na Zemplínskej Šírave 7 km od mesta Michalovce. V blízkosti kempu je pláž, množstvo reštaurácií, predajňa potravín a drogérie, tenisové kurty, plavba na lodi po Šírave. Nenáročná prechádzka na Viniansky hrad a Vinianske jazero.
Ubytování: Sezónny kemp, v prevádzke v mesiacoch 05-09. Plocha kempu je trávnatá, čiastočne zatienená stromami a prístupná po asfaltových komunikáciách. Chatky (8x): v každej 2 poschodové postele, prístelok, skriňa, stôl so stoličkami a malý stolík. Ubytovacia bunka (1x): spálňa s 2 posteľami, stolom a chladničkou, kúpelňa so sprchou, umývadlom a wc. Apartmány (4x): v každom 4 lôžka, vlastná kuchyňa i kúpeľňa. Služby: kuchynka (sporáky, chladnička, mikrovlnka), práčka, žehlička, sprchy s teplou vodou non-stop, WC, ihrisko pre plážový volejbal, detský areálik, jazda na koni, spol. miestnosť, ohniská.
Cena: Chatky: 5 osôb 5 EUR/os/noc, 4 osoby 6 EUR/os/noc, 3 osoby 7 EUR/os/noc, 2 osoby 8 EUR/os/noc, pri ubytovaní iba na 2 noci +1 EUR/os/noc, na 1 noc +2 EUR/os/noc. Bunka: 2 osoby 10-12 EUR/os/noc, 1 osoba 12-14 EUR/noc. Apartmány: pri 4 osobách 9-12 EUR/os/noc. Kemp: stan 2 EUR/noc, osoba 2,70 EUR (dieťa 11-15 let 2 EUR, 5-10 let 1,30 EUR). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku).
Adresa: Camping Hôrka, Zemplínska šírava (kemp Hôrka, kemping Hôrka, ATC Hôrka, kemp Horka), Ing. Ladislav Varga, 072 31 Vinné - Hôrka
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Hôrka, Vinné - Hôrka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...