– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp a tábořiště Eva, Holčíkovce - Eva

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Kemp a tábořiště Eva, Holčíkovce - Eva

Kemp a tábořiště Eva [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na východnom brehu priehrady Veľká Domaša, 1,5 km od obce Holčíkovce v južnej časti Ondavskej vrchoviny, medzi Vranovom nad Topľou a Stropkovom. Kúpanie, vodné športy, zaujímavé lokality na potápanie, dobré podmienky na winsurfing a pre rybolov. V miestnom prírodnom amfiteátri sa koná Domaša Fest. Počas letnej sezóny možnosť stravovania.
Ubytování: Rekreačné stredisko s autokempingom a stanovým táborom pre 500 návštevníkov. V stredisku je trávnatá pláž s piesočným prístupom do vody. V športovom areáli ZŠ Holčíkovce (asi 20 minút chôdze) možnosť využitia: volejbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko.
Cena: Celá sezóna: osoba 0,50 EUR/noc (deti do 10 rokov zdarma), stan 1 EUR/noc, auto 2 EUR/noc, obytný príves 2 EUR/noc, motocykel 2 EUR/noc, karavan 4 EUR/noc, autobus 5 EUR/noc. Služby naviac v športovom areáli ZŠ Holčíkovce: WC 0,20 EUR/os, sprcha 1 EUR/os, volejbalové ihrisko 1 EUR/hod, multi-funkčné ihrisko 10 EUR/hod.
Adresa: Autokemping a táborisko Eva (kemp Eva, camp Eva), rekreačné stredisko Domaša-Eva, Holčíkovce. Prevádzkovateľ: Obecný úrad Holčíkovce, Holčíkovce 40, 094 05 Holčíkovce.
Poznámky: Obec Holčíkovce od roku 2012 kemping neprevádzkuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp a tábořiště Eva, Holčíkovce - Eva
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...