– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Karavan Kemp, Dunajská Streda

95 % (2)

Karavan Kemp, Dunajská Streda

Dunajská streda / Žitný ostrov / Podunajsko
+421 315 521 037, mob. +421 907 167 224, +421 908 702 063 caravancamp@gmail.com
Karavan Kemp [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V Podunajskej nížine, na Žitnom ostrove, v meste Dunajská Streda. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede 100 m. Neďaleko prechádza medzinárodná cyklistická cesta podĺž Dunaja. Vodné dielo v Gabčíkove 15 km. Termálne kúpalisko Veľký Meder 20 km.
Ubytování: Kemp s plochou pre vlastné stany a karavany. Možnosť pripojenia na elektrické vedenie, bezplatné WiFi. Novovybudované soc. zariadenie s teplou vodou, letná terasa s kuchynkou, chladničkami a plynovým šporákom. V areáli sa nachádza bufet s občerstvením a možnosťou zabezpečenia stravy na objednávku.
Cena: Kemp: osoba 2 EUR/noc (dieťa 1,70 EUR/noc), stan 2,5 EUR/noc, príves 4,50 EUR/noc, karavan 6 EUR/noc, auto 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Wifi zdarma.
Adresa: Caravan Camp Dunajská Streda (karavan kemp Dunajská Streda, ATC Dunajská Streda), Robert Lelkes, Kupeľná ulica 21, 929 01 Dunajská Streda
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (18. 7. 2020, 11.57)
Uživatel zde byl ubytován od 11. července 2020 do 14. července 2020.
Tento kemp navštěvujeme již několik let často i 2x za sezónu. Dosud se nestalo, že bychom objevili nějaká negativa. Ba naopak se manželé Lelkesovi snaží neustále něco vylepšovat. Čistota a pořádek je tam samozřejmostí, tak i klidné až komorní prostředí v malém rodinném kempu v těsné blízkosti thermalparku. Vždy se budeme rádi vracet jak s karavanem tak do nových apartmánu.
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál90 %Okolní prostředí90 %Stravování90 %
100 % (10. 4. 2012, 16.54)
V Caravan Campu jsme byli ubytováni vícekrát. Jezdíme prakticky každý rok. Využívali jsme kempování ve vlastním stanu, kdy se nám osvědčily čisté umývárny, kuchyňský kout, lednička. V posledních letech dáváme přednost příjemnému ubytování v pokoji, k dispozici je společná kuchyň a sociální zařízení. Nespornou výhodou je umístění Caravan Campu v těsné blízkosti termálního koupaliště v Dunajské Stredě. Na rozdíl od ubytovacích zařízení přímo v areálu koupaliště poskytne Caravan Camp klidější pobyt.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Karavan Kemp, Dunajská Streda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby