– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autocamp U Viaduktu, Dolní Lomná

?? %
mob. +420 608 612 790 magdalena.podesva@seznam.cz
Autocamp U Viaduktu [Zvětšit - nové okno]
200 0
Umístění: V ústí údolí Lomné, jednoho z nejkrásnějších údolí Moravskoslezských Beskyd. V nádherném borovicovém háji, kterým protéká říčka Lomná. Autobusová zastávka Dolní Lomná, viadukt 100 m. Vlaková zastávka Bocanovice 1 km. Město Jablunkov 3,5 km. Ski areál v Mostech u Jablunkova (5 km) nabízí i vozíkovou horskou dráhu.
Ubytování: Kemp s kapacitou cca 50 přívěsů a 100 stanů, s možností pronájmu přívěsů. Hostům jsou k dispozici elektropřípojky s elektroměry, sprcha s teplou vodou, umývárna, WC, WiFi, kuchyňka, prodejna základních potravin, dětské průlezky, lesní tělocvična. Možný pronájem přívěsu pro 4-5 osob (přívěs je vybaven TV, plynovým vařičem, nádobím, ledničkou, lůžkovinami). Kemp je v provozu v měsících 05-09.
Cena: Celá sezóna: osoba 75 Kč/noc (děti 3-12 let 55 Kč/noc), stan 75 Kč/noc, karavan nebo obytné auto 130 Kč/noc, vlastní přívěs 85 Kč/noc, elektropřípojka 145 Kč/noc, auto nebo motorka 50 Kč/noc, pronájem středního přívěsu (4 osoby) 500 Kč/noc (lůžkoviny pro všechny +100 Kč/noc), pes 45 Kč/noc, sprcha 20 Kč/10 minut. Rekreační poplatek 13 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Autocamp U Viaduktu (ATC U Viaduktu, kemp U Viaduktu, camp U Viaduktu), 739 91 Dolní Lomná. Provozovatelka: Magdalena Podešva.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autocamp U Viaduktu, Dolní Lomná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...