– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp, Dědinky

?? %
+421 587 981 212, mob. +421 917 333 439 hotelpriehrada@gmail.com
Kemp [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V Dedinkách, na brehu priehrady Palcmanská Maša, v tesnej blízkosti hotela Priehrada a pri dolnej stanici lanovky na Geravy. Pod južnými svahmi planiny Geravy s krásnym výhľadom na priehradu. Lanová dráha v súčasnosti nepremáva. Dedinky sú turistické východisko do roklín Slovenského raja z južnej strany. Za hotelom je vybudovaný kotvový lyžiarsky vlek s dĺžkou 500 m s lyžiarskym svahom.
Ubytování: Stanový tábor s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Stravovanie je možné v reštaurácii hotela Priehrada či v bufete s terasou. Kemp je otvorený len v letných mesiacoch.
Cena: Osoba 2 EUR/noc, stan 3 EUR/noc, karavan 5 EUR/noc, auto 3 EUR/noc, pes zdarma. V cene je zahrnutý rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Stanový tábor a chatová základňa (kemping Dedinky, kemp Dedinky), Hotel Priehrada, Dedinky 107, 049 73 Dedinky. Kontaktná osoba: Anton Novotný.
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp, Dědinky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby