– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chatová osada kemp Danaj, Tvarožná Lhota - Lučina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Chatová osada kemp Danaj, Tvarožná Lhota - Lučina

Chatová osada kemp Danaj [Zvětšit - nové okno]
84
Umístění: V Bílých Karpatech, v rekreační oblasti Lučina, 3 km od centra Tvarožné Lhoty. V těsné blízkosti je přehradní nádrž Lučina a dvě restaurace (další tři v blízkém okolí). Obchod ve Tvarožné Lhotě 3 km. Vlaková stanice Strážnice 7 km.
Ubytování: Chatová osada a kemp s chatkami a možností stanování, v provozu 1.5.-30.9. Chatová osada (40 lůžek): 2-pokojové 7-lůžkové chatky s přistýlkou (4+3+1 osoba). Chatky mají vlastní soc. zařízení, kuchyňku (stůl, židle, nádobí, lednice, mrazák, mikrovlnka, varná konvice), TV, radiátory, venkovní terasu, zahradní posezení. Kemp (44 lůžek): 9x 2-lůžková chatka, 4x 4-lůžková chatka a 2x 5-lůžková chatka. V chatkách jsou postele, stůl, židle, lůžkoviny, lednice, mrazák, skříň, nádobí, varná konvice. Společné soc. zařízení, společná kuchyňka (dvouvařiče, dřezy). Parkování vedle chatky.
Cena: Chatová osada: 7-lůžková chata 1-6 nocí 2.100 Kč/chata/noc (přistýlka 300 Kč/noc), týdenní pobyt pro rodiny 9.947 Kč/chata/týden (tj. při 7 osobách 203 Kč/os/noc), přitápění 80 Kč/den. Kemp: 2-lůžková chata 446 Kč/chata/noc, 3-lůžková 669 Kč/chata/noc, 4-lůžková 852 Kč/chata/noc, 5-lůžková 1.015 Kč/chata/noc, ceny jsou uvedeny po pobyty na 1-6 nocí, při týdenním pobytě sleva 10-20 %. Pes 35 Kč/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/dospělý/noc (důchodci 5 Kč). Povlečení je v ceně. Ceny platí po celou sezónu.
Adresa: Chatová osada Danaj a kemp Danaj (camp Danaj, autokemp Danaj, ATC Danaj), Jaroslav Skočík, Tvarožná Lhota 800, 696 62 Tvarožná Lhota
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (4. 4. 2012, 12.18)
Dobrý den všem. V kempu LUČINA jsme byli s manželkou dvakrát. Tento kemp můžu všem doporučit. Manželé ŘÍHOVI jsou velice příjemní lidé, proto je kemp v dobrých rukou. Největší předností kempu je čistota a krásné prostředí.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada kemp Danaj, Tvarožná Lhota - Lučina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...