– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Cabrov, Koloděje nad Lužnicí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Kemp Cabrov [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Uprostřed krásné jihočeské přírody na břehu řeky Lužnice, 1 km od vesnice Koloděje nad Lužnicí. Autobus 1,5 km v Kolodějích, ve vesnici obchod se smíšeným zbožím. V lesnatém a kopcovitém terénu je možnost peší turistiky, jízdy na kole. Z Týna nad Vltavou je možnost plavby parníkem na Orlík, Zvíkov.
Ubytování: Kemp s možností ubytování ve vlastních stanech a karavanech, k dispozici sociální zařízení, sprchy s teplou vodou. V kempu je příjemná hospůdka s terasou. Max. kapacita kempu je 120 osob. Bezbarierové vstupy jsou zatím jen do některých prostor.
Cena: Osoba 90 Kč/noc (dítě do 12 let 60 Kč), stan 65-100 Kč, auto 60 Kč, elektřina 80 Kč. Poplatek OÚ Cabrov 10 Kč/os/noc.
Adresa: Kemp Cabrov (camp Cabrov), Lucie Lochmannová, Koloděje nad Lužnicí, 375 01 Týn nad Vltavou
Poznámky: Inzerát je dlouho neaktualizován, údaje o kempu nemusí odpovídat realitě. Zjistíte-li nové info, sdělte mi jej prosím na info@levneubytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Cabrov, Koloděje nad Lužnicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby