– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko a kemp Březka, Libuň - Březka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (3)

Rekreační středisko a kemp Březka, Libuň - Březka

Rekreační středisko a kemp Březka [Zvětšit - nové okno]
55 0
Umístění: V malebné přírodě Českého ráje, v blízkosti Prachovských skal a Jinolických rybníků, 8 km od pohádkového města Jičín. Okolí je vhodné pro pěší a cyklistické výlety: hrad Kost, zámek Humprecht, zámek Hrubá Skála, zámek a středověká krčma Dětenice, zřícenina Trosky, skalní města. Zastávka autobusu 200 m, vlak 3 km. Obchod 3 km. Aquapark 10 km.
Ubytování: Rekreační středisko (kemp) s dřevěnými chatkami a místem pro stany. 12 dřevěných chatek (4-7 lůžek) s ledničkou, el. vařičem, základním nádobím, lůžkovinami, v zimě možnost přímotopu. Soc. zařízení (sprchy+WC) v těsné blízkosti. Možnost zapůjčení stanu. V areálu je restaurace v country stylu (speciality, pravidelné akce s živou hudbou), vyhřívaný bazén, plážový volejbal, stolní tenis, fotbálek, úschovna kol, půjčovna kol, venkovní gril, otevřené ohniště, wifi, Nintendo-Wii (bowling, tenis...). Možnost polopenze (i pro bezlepkovou dietu). Středisko je vhodné pro školy, školení, rodiny s dětmi, oslavy, svatby.
Cena: Chatka: sezóna (1.5.-30.9.) 200 Kč/os/noc, mimosezóna 150 Kč/os/noc, přímotop 70 Kč/chata/noc, povlečení 50 Kč/os/pobyt, užívání bazénu 50 Kč/os/pobyt, školní výlety 150 Kč/os/noc, platí se pouze obsazená lůžka, preferujeme týdenní pobyty (vyjdeme však vstříc i zájemcům o méně nocí). Stany: osoba 60 Kč/noc, stan 50 Kč/noc. Pes 30 Kč/noc. Parkování 30 Kč/noc. Dítě do 4 let zdarma. Polopenze 130 Kč (do 10 let 90 Kč). Ceny jsou konečné a zahrnují veškeré poplatky.
Adresa: Rekreační středisko Březka (kemp Březka, ATC Březka, camp Březka), Zuzana Svobodová, Libuň - Březka 140, 506 01 Jičín
Poznámky: Informace v tomto inzerátu jsou zastaralé. Od roku 2015 středisko funguje s novým majitelem a pod novým názvem Prachovská osma.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (13. 9. 2015, 08.17)
Uživatel zde byl ubytován od 1. července 2012 do 4. července 2012.
Tak, to nevím tedy co se Vám zde nelíbilo.Chatičky byli ideální a čisté.Ta cenu 150 Kč na noc,co víc si přát.Vždyť to je jenom na přespání.Jídlo bylo výborný a za tu cenu ho bylo tolik,že jsme měli ho co sníst.Snídaně formou Švédských stolů,takže si každý mohl vzít na co měl chuť.Bazén byl taky v pořádku.Prostě krásné levné ubytování.Asi jste moc rozhýčkaný.Personál byl ochotný.Sociálky taky ušli.Klidně se tam vrátíme.Můžu doporučit.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %
(4. 8. 2012, 17.48)
Taky bych se rád podělil o zážitky v kempu Březka.Vůbec není pravda co ukazují na obrazcích kde Vám to krásně nafotí,ale reál je úplně jiný a ta restaurace HRUZA ceny např.15 dkg samotných hranolek za 59 kč takové ceny nejsou ani v Praze a ten personál taky HRUZA.Kam se na ně hrabou ostatní kempy v okolí Brezka.DO BREZKY UZ NIKDY!!!!!!
(17. 6. 2012, 20.24)
Uživatel zde byl ubytován od 15. června 2012 do 17. června 2012.
Právě dnes jsme se vrátili z našeho každoročního víkendového pobytu , který jsme letos strávili v kempu Březka. Jsme mnohogenerační parta , věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším členem je 73 let a náš počet skýtá již 27 osob a psa. Toto byl náš 13 ročník. Nejsme nijak rozhýčkaní a ke spokojenosti nám stačí čisté lůžko , dobré jídlo a pití o zábavu se postaráme sami . Ale tentokrát hrůza. V chatkách neskutečný nepořádek , postele neustlané ,povlečení špinavé , pod dekami tráva , rozkouskované oříšky apod. ,při upozornění a prosbě o nápravu mi bylo řečeno toto - to není možný před chvíli jsem tam byl- ale pak jsme se nakonec nápravy dočkali. No a k restauraci, vrchní ač se vychloubal že je sládek tak ani pivo neuměl natočit nemluvě o jeho arogantním chování , kuchař není kuchař první večeře byli karbanátky s bramborem maso nedodělané napůl syrové a neurčitého stáří a zvláštního zápachu, no a sobotní večeře již chuťově šla ale zase studená no hrůza .Ještě musím podotknout že při placení je třeba hlídat osazenstvo neb si rádi přilepší do své kapsy na úkor hostů . A již nám zbývá popsat sociální zařízení. Měli sice vyvěšen papír kam zapisovali úklid ale datum byl několik dní starý a prostředí tomu odpovídalo . Nikdy se již sem nevrátím a nikomu návštěvu nedoporučuji.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko a kemp Březka, Libuň - Březka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...