– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Bojnice, Opatovce nad Nitrou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Kemp Bojnice [Zvětšit - nové okno]
84 0
Umístění: Asi 2 km od centra Bojníc v krásnom ihličnatom lese na úpätí Strážskych vrchov. Pešo 20 minút do Bojníc. Spojenie autobusom z Prievidze smer Nitrianske Rudno cez Šútovce, zastávka rovno pred areálom ATC. Bojnice ležia v Hornonitrianskej kotline 3 km od Prievidze. Sú malým kúpeľným mestom, bohatým na pamiatky (Bojnický zámok, Prepoštská jaskyňa, Kostol Sv. Martina) a iné (ZOO, termálne kúpalisko). Turistika v okolí.
Ubytování: Kemp s ubytovaním v 3-miestnych chatkách (22 chatiek) a v 6-miestnych bungalovoch (3 bungalovy). Miesto pre stany, karavany, prívesy. V areáli je možné využívať veľké otvorené ohnisko, bufet s terasou (občerstvenie, stravovanie), priestor pre športové hry. Sociálne zariadenia a sprchy sú samostatne s nonstop teplou vodou. Areál je zaujímavý chládkom, rastom stromov, rozlohou a typický vôňou po ihličnanoch. Camping je otvorený od 1.5. do 15.9., mimo sezóny v areály zabezpečujeme firemné akcie, oslavy a iné podujatia celoročne po dohovore.
Cena: Chaty: 3-posteľová 22 EUR/chata/noc (iba 1-2 noci 25 EUR/chata/noc), 6-posteľová 40 EUR/chata/noc (iba 1-2 noci 45 EUR/chata/noc). Kemp: osoba 3 EUR/noc (6-15 rokov 2 EUR/noc), auto 2 EUR/noc, obytný príves 4 EUR/noc, autobus 7 EUR/noc, stan 2-4 EUR/noc, el. prípojka 5 EUR/noc, pes 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,5 EUR/os/noc. Nič ďalšieho sa nepripláca.
Adresa: Camping Bojnice (kemping Bojnice, kemp Bojnice, ATC Bojnice), Silvia Kučerová, Opatovce nad Nitrou 327, 972 02
Poznámky: Camping je od roku 2019 uzatvorený. Viz facebook.com/campingbojnice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Bojnice, Opatovce nad Nitrou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...