– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinný penzion Cabák, Vrchlabí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rodinný penzion Cabák, Vrchlabí

Rodinný penzion Cabák [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: Na okraji krkonošského městečka Vrchlabí u Lánovského rybníka. Nejbližší restaurace 200 m (obědy, večeře). Velká obora s jeleny a daňky 100 m. Sportovní letiště 7000 m (zde též bowling, kulečník, restaurace, bazén). Antukový tenisový kurt 50 m. Vlaková stanice Vrchlabí 1 km, autobusové nádraží 1 km.
Ubytování: Penzion s rodinnou atmosférou a celoročním provozem, s kapacitou 13 lůžek ve 4 pokojích (každý s vlastním soc. zařízením a WiFi). Nekuřácké prostředí, moderní vybavení, pěkná zahrada, stolní tenis, dětské hřiště, letní bazén. Vybavená kuchyň (2 ledničky, čtyřplotýnkový vařič, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, nádobí, dětská židlička) s prostornou jídelnou. Uzamykatelná lyžárna - vhodná také pro kola a kočárky. Parkování na oploceném parkovišti u penzionu zdarma. Pro motorkáře uzamykatelná garáž.
Cena: Léto (1.4.-15.12.): 1. a 2. osoba na pokoji 250 Kč/os/noc, 3. a 4. osoba 200 Kč/os/noc (při ubytování jen 1 osoby 350 Kč/pokoj/noc). Zima (2.1.-31.3.): 1. a 2. osoba na pokoji 300 Kč/os/noc, 3. a 4. osoba 200 Kč/os/noc (při ubytování jen 1 osoby 500 Kč/pokoj/noc). Vánoce a Silvestr: pokoje 240-350 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc +100 Kč/os. Děti do 2 let zdarma. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatky 20 Kč/os/noc, ložní prádlo, ručníky, osušky, WiFi, parkování).
Adresa: Penzion Cabák, Petr a Martina Cabákovi, Lánovská 1476, 543 01 Vrchlabí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný penzion Cabák, Vrchlabí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby