– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování BYDOS, Nováky

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování BYDOS [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Na severnom okraji mesta Nováky, 800 m od centra, v areáli pre verejné parkovanie kamiónov LKW PARK Nováky. Najbližšie potraviny 200 m, autobusová zastávka priamo pred ubytovňou. Vlaková stanica Nováky 1,3 km. Blízkosť všetkých významných tovární a priemyselných firiem do okruhu 5 km (Porfix, Vegum, Contitech, Fortischem, Ytong, Enel, HBP). Turistické ciele v okolí: ZOO Bojnice 10 km, kúpele Bojnice, zámok Bojnice, kúpele Veľké Uherce, priehrada Nitrianske Rudno 15 km, lyžiarske stredisko Fačkovské sedlo cca 30 km.
Ubytování: Ubytovňa s celkovou kapacitou 40 lôžok. Na ubytovni sú 1-, 2- a 3-lôžkové izby s TV a internetom. Soc. zariadenia a sprchy sú spoločné na chodbe. Spoločná vybavená kuchyňa a jedáleň, spoločenská miestnosť. Občerstvenie na recepcii. Pri ubytovni je parkovisko s kapacitou cca 80 kamionov, s CCTV monitorovaním.
Cena: 2- a 3-lôžkové izby: 1-5 nocí 16 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 10 EUR/os/noc. 1-lôžkové izby: 1-5 nocí 26 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 20 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné celoročne.
Adresa: Ubytovanie BYDOS (ubytovňa BYDOS), Šimonovská 559/2, 972 71 Nováky. Kontaktná osoba: Mário Drozd.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování BYDOS, Nováky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...