– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Buňky Pohoda na Rozkoši, Česká Skalice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Buňky Pohoda na Rozkoši [Zvětšit - nové okno]
10 6
Umístění: V České Skalici, u přehrady Rozkoš, v areálu Autocampingu Rozkoš. Vlaková stanice Česká Skalice 1 km, zastávka autobusu 500 m. Okolí je vhodné pro rybaření, koupání, turistiku, cykloturistiku, návštěvy ZOO a památek.
Ubytování: Dvě obytné 4-lůžkové buňky (chatky). V každé buňce je kuchyňská linka (nádobí, varná konvice, mikrovlnka, el. vařič, lednice s mrazáčkem), lůžkoviny včetně povlečení. Zastřešené atrium pro posezení venku, k zapůjčení gril na dřevěné uhlí. Společné soc. zařízení 40 m (teplá voda po celý den). Možnost stravování v restauraci kempu. V kempu je letní kino, půjčovna loděk a jízdních kol, sauna, koupaliště, prolézačky pro děti, diskotéky, restaurace, rychlé občerstvení. V provozu v měsících 04-10 (podle počasí).
Cena: Celá sezóna: 2 a více nocí 750 Kč/4-lůžková chatka/noc, při ubytování jen na 1 noc 800 Kč/chata (v měsících 06-08 cena 900 Kč/chata). Při ubytování na 8 a více nocí sleva. Povlečení i spotřeba elektřiny je v ceně. Poplatek městu Česká Skalice 10 Kč/dospělý/noc. Parkování auta 100 Kč/noc.
Adresa: Buňky Pohoda na Rozkoši, areál Autocampingu Rozkoš (ATC Rozkoš, kemp Rozkoš). Provozovatel: Milena Vrábelová.
Poznámky: Ubytování bylo v roce 2021 zrušeno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Buňky Pohoda na Rozkoši, Česká Skalice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...