– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Broma, Liptovský Mikuláš - Demänová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Broma [Zvětšit - nové okno]
32
Umístění: V obci Demänová na úpätí Nízkych Tatier, neďaleko centra zimných športov Jasná v Demänovskej doline. V blízkom okolí nájdete vodnú nádrž Liptovská Mara, aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová a mnoho ďalších zaujímavých stredísk pre zimné aj letné aktivity.
Ubytování: Dva rekreačné domy Baška a Broma. V objektoch sú 4 apartmány (4- až 5-lôžkové) a 6 izieb (2-lôžkových). Izby sú vybavené satelitnou TV, chladničkou a samostatnou kúpelňou s wc. V apartmánoch sa nachádza plne vybavená kuchynka spojená s obývacou miestnosťou, kúpelňa s wc a dve spálne. V oboch objektoch je wifi pripojenie na internet. Fínska sauna (pri pobyte nad 6 nocí grátis). Záhradný altánok s grilom (sedenie pre 20 osôb). V lete trampolína, šmýkačka pre deti, hojdačka.
Cena: Sezóna (18.6.-16.9., 8.1.-25.4.): 2-lôžková izba 28 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 21 EUR/noc), 4-lôžkový apartmán 57 EUR/apartmán/noc (tj. 14,20 EUR/os/noc), 5-lôžkový apartmán 72 EUR/noc. Mimo sezónu: 2-lôžková izba 26 EUR/noc, apartmán 53-68 EUR/noc. Ceny platia pri pobyte na 3 a viac nocí. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc (nad 12 rokov).
Adresa: Apartmány Broma a apartmány Baška, Broma Plus s.r.o., Miroslav Broska, Obchodná ulica 453, Liptovský Mikuláš - Demänová
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Broma, Liptovský Mikuláš - Demänová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...