– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Soukromé ubytování Bothová, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Soukromé ubytování Bothová [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: Na klidném místě v centru Velkého Mederu, 1 km od termálního koupaliště. Můžete navštívit vodní dílo Gabčíkovo (18 km), Bratislavu (70 km), Dunajskou Stredu (20 km), Komárno (35 km), Budapešť a tržiště v Gyoru v Maďarsku. Velký Meder a jeho okolí je bohatý na kulturní a historické památky a několik dalších termálních lázní.
Ubytování: Privát s kapacitou 16 lůžek ve 4 pokojích (1x2 lůžka + přistýlka, 2x4 lůžk, 1x4 lůžka + přistýlka). Pokoje jsou vybaveny TV. Společná kuchyňka vybavená nádobím, 2 ledničkami, plynovým sporákem a mikrovlnou troubou. Sociální zařízení je společné, 2 koupelny. Možnost klidného posezení venku před privátem.
Cena: Celoročně: 6,5 EUR/os/noc při ubytování min. 2 osob min. na 3 noci (i v hlavní letní sezóně). Připlácí se rekreační poplatek městu Velký Meder 0,70 EUR/os/noc (jinak je cena konečná, v ceně jsou i energie přes zimu).
Adresa: Privát Bothová (ubytování v soukromí), Veľký Meder
Poznámky: Objednání ubytování možné pouze telefonicky ve večerních hodinách (u paní Bothové)! Inzerent dlouho nereagoval na výzvy k aktualizaci inzerátu, proto byl inzerát přesunut do archivu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Soukromé ubytování Bothová, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...