– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko U Bílého koně, Vlčková - Osada pod Grúněm

?? %

Rekreační středisko U Bílého koně (435 m), Vlčková - Osada pod Grúněm

+420 573 392 098 (jen v létě), mob. +420 777 135 146 sobalova.irena@seznam.cz
Rekreační středisko U Bílého koně [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: Uprostřed lesů v srdci přírody Hostýnských vrchů. V Osadě pod Grúněm, která je oficiálně částí obce Vlčková, pocitově však patří k obci Rusava, z níž vede do rekreačního střediska hlavní přístupová cesta. Autobusová zastávka Rusava, Ráztoka, u mostu 600 m. Centrum Rusavy 3,5 km.
Ubytování: Turisticky orientované rekreační středisko s penzionem, restaurací a chatkami. Travnaté hřiště, ohniště, dětské hřiště. Vhodné i pro školy v přírodě a firemní srazy. Penzion - pokoje (16 lůžek): 4 pokoje v hlavní budově, na každém pokoji jsou 2 válendy a 1 patrová postel, na chodbě jsou společné 2 sprchy a 2 toalety. Chatky (1x2, 1x4 lůžka): dvě chatky bez vytápění, v chatkách jsou patrové postele, skříň, stůl, regál, židle a elektrická přípojka. WC a sprchy jsou společné ve venkovní budově. Sruby (18 osob): komfortnější, v každém 5 lůžek + přistýlka, vlastní koupelna.
Cena: Penzion - pokoje: léto 280 Kč/os/noc, zima 300 Kč/os/noc, pes 100 Kč/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Chatky: 2 osoby 400 Kč/chata/noc, 4 osoby 600 Kč/chata/noc, připlácí se elektřina podle spotřeby, pes (po domluvě) 100 Kč/noc, chatky jsou v provozu jen v létě, i při ubytování jen na 1 noc. Sruby: 1-6 nocí 2.500 Kč/srub/noc, 7 a více nocí 2.000 Kč/srub/noc, přistýlka 100 Kč/noc, příplácí se spotřeba elektřiny, slevy pro rodiny s dětmi, o letních prázdninách jen týdenní pobyty. Zapůjčení povlečení 120 Kč/os/pobyt (možnost i vlastních spacáků). Poplatek obci 10 Kč/os/noc.
Adresa: Rekreační středisko U Bílého koně (penzion Bílý kůň), Osada pod Grúněm, Vlčková ev. č. 52, 763 19 Vlčková. Přístup z obce Rusava! Provozovatelé: Irena Sobalová a Miroslav Sobala.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Středisko U Bílého koně

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko U Bílého koně, Vlčková - Osada pod Grúněm
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby