– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Best Hostel Praha, Praha 10 - Vršovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Best Hostel Praha, Praha 10 - Vršovice

Praha
Best Hostel Praha [Zvětšit - nové okno]
23 0
Umístění: V Praze 10 ve Vršovicích, 2,3 km od Národního muzea. Autobusová zastávka 170 m, stanice metra Flora 900 m. Václavské náměstí 2,5 km, Vyšehrad 2,9 km, hlavní nádraží 3 km. Dobré východisko do historického centra Prahy. V sousedství je široká síť restaurací a obchodů.
Ubytování: Turistická ubytovna s 5 pokoji (3x2, 2x4 lůžka) a hostelovým smíšeným pokojem (9 lůžek). V ubytovně je společenská místnost s TV, šipky, kuchyňka, soc. zařízení (2x sprcha, 2x WC) a recepce (24 hodin denně). Sluneční terasa a výhled do zahrady. Bezplatné Wi-Fi v celé ubytovně. Možnost půjčení kola i auta.
Cena: Ceny zahrnují snídaně! Sezóna (měsíce 03-12, mimo svátky): postel ve smíšeném společném pokoji nebo ve 4-lůžkovém pokoji pro ženy 289 Kč/os/noc, pokoj 2-lůžkový Economy 599 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový Standard 699 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový s TV 799 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový Standard 1.149 Kč/pokoj/noc. Mimosezóna (měsíce 01-02): postel ve smíšeném společném pokoji 189 Kč/os/noc, postel ve 4-lůžkovém pokoji pro ženy 249 Kč/os/noc, pokoj 2-lůžkový Economy 399 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový Standard 449 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový s TV 549 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový Standard 749 Kč/pokoj/noc. Ceny jsou konečné (obsahují rekreační poplatky, DPH, povlečení, osušky, energie).
Adresa: Best Hostel Praha, Žitomírská 40, 101 00 Praha 10 - Vršovice. Provozovatel: Jozef Wágner.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Best Hostel Praha, Praha 10 - Vršovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby