– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Beseda ***, Krásná Lípa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Beseda *** [Zvětšit - nové okno]
52 0
Umístění: Na náměstí v Krásné Lípě v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Krásná Lípa je střediskem turistiky a ochrany přírody, je sídlem Správy Národního parku. Výlety: Kyjovské údolí (kaňon říčky Křinice), Vlčí hora s rozhlednou a mnoho dalších míst. Rumburk 8 km, Děčín 30 km.
Ubytování: Hotel s kapacitou 52 lůžek v 1-, 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV na požádání za poplatek, WiFi připojení zdarma. Restaurace s výbornou mezinárodní a českou kuchyní (kapacita 75 míst), salónek (40-45 míst) vhodný pro oslavy. Společenský sál (200 hostů), kde vystupují folklorní soubory aj. Kryté a nekryté parkoviště. Hotel je v provozu od 01.04. do 30.10.
Cena: Celoročně: pokoj 1-lůžkový 400 Kč/noc, 2-lůžkový 800 Kč/pokoj/noc, apartmán 3-lůžkový 1.100 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 1.100 Kč/noc (tj. 275 Kč/os/noc včetně snídaně). Pes na pokoji po dohodě. Ceny jsou včetně snídaní, jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Beseda, Hana Strobachová, Křinické náměstí č. 2, 407 46 Krásná Lípa
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Beseda ***, Krásná Lípa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...