– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Beata, Liptovská Kokava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Beata, Liptovská Kokava

Ubytování v soukromí Beata [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: Na úplnom okraji malej pokojnej dediny Liptovská Kokava (prvý dom obce pri vjazde od Liptovského Hrádku a Dovalova), v mieste s nádherným výhľadom na hory. Skanzen Pribylina 3,5 km. Podbanské (východisko na Kriváň) 11,5 km.
Ubytování: Privát v dome s nádherným výhľadom (z jednej strany vidieť Kriváň, z druhej Nízke Tatry). Prízemie: 2 izby (2x4 lôžka), kúpeľňa (2x umývadlo, 2x sprcha, 2x WC), plne vybavená kuchyňa (plynový sporák a rúra, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica) s obývačkou. Druhé poschodie: 2 izby (4x2 lôžka, 1 izba je s balkónom), 2x kúpeľňa (so sprchou a WC), kuchyňa (plynový sporák a rúra, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica) s obývačkou. Záhrada s veľkým trávnikom na loptové hry, altánkom, grilom a ohniskom pre príjemné večery. Deti sa môžu vyskákať na veľkej trampolíne. Bezplatný WiFi internet v celom objekte.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 9 EUR/os/noc (min. 2 osoby na izbe), celé poschodie 70 EUR/noc, obe poschodia 120 EUR/objekt/noc, min. 2 noci. Silvester: 13 EUR/os/noc (min. 14 osôb, min. 4 noci). Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Domáce zviera 3 EUR/noc. Posteľná bielizeň, parkovanie aj energie sú v cene.
Adresa: Privát Beata (bývalé Ubytovanie na Dvojke), Liptovská Kokava 2, 032 44 Liptovská Kokava. Kontaktná osoba: Mgr. Beata Hanusová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Beata, Liptovská Kokava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...