– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinný penzion Bayer, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Rodinný penzion Bayer [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: V goralskej dedinke Ždiar na rozhraní Belianských Tatier a Spišskej Magury. Pri centre obce, 250 m od rázcestia turistických ciest Ždiar (východisko do tatranskej Monkovej doliny aj na Magurku v Spišskej Magure). Lyžiarsky vlek Krasuľa 2,5 km, skicentrum Strednica 3 km, Bachledová Dolina 3,5 km. v zime je možné si objednat aj koňské záprahy so saňami. Belianska jaskyňa 8 km.
Ubytování: Rodinný penzión s domácou kuchyňou. V penzióne sú 2- až 4-lôžkové izby s TV, vlastnou kúpeľňou a WiFi pripojením. Niektoré pokoje sú s balkónom a nádherným výhľadom na Belianské Tatry. Parkovanie vo dvore penziónu. Kryté vonkajšie posedenie, ping-pong. Detské ihrisko s pieskoviskom, jacuzzi.
Cena: Leto (1.7.-1.9.): 12 EUR/os/noc (s polpenziou 20 EUR/os/noc), dieťa 3-10 rokov 10 EUR/noc (s polpenziou 16 EUR/os/noc). Zima (3.1.-17.3.): 14 EUR/os/noc (s polpenziou 22 EUR/os/noc), dieťa 3-10 rokov 12 EUR/noc (s polpenziou 18 EUR/os/noc). Mimosezóna: s polpenziou 18 EUR/os/noc (dieťa 3-10 rokov 14 EUR/noc). Silvester (27.12.-2.1.): s polpenziou 28 EUR/os/noc (dieťa 3-10 rokov 24 EUR/noc). Pri pobyte iba na 1 noc +2 EUR/os. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb.
Adresa: Rodinný penzión Bayer (Privat Bayer), Júlia Čermáková, Ždiar 210, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný penzion Bayer, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby