– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Baronka ****, Bratislava - Rača

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Hotel Baronka ****, Bratislava - Rača

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky
Hotel Baronka **** [Zvětšit - nové okno]
235 2
Umístění: V tichej a bezpečnej lokalite v Bratislave, v mestskej časti Rača. Vlastné hotelové parkovisko (i autobusy). Letisko M.R. Štefánika 10 minút autom. Dostupnosť mestskou dopravou (zastávka električiek a autobusov 200 m).
Ubytování: Hotel ponúkajúci 116 izieb (235 lôžok) triedy 4* a 3* s Wi-Fi pripojením (1 izba je bezbariérová). Izby a apartmány sú 1- a 2-posteľové, zariadené komfortným nábytkom, LCD TV, chladničkou, rádiom, telefónom, sušičom na vlasy. Niektoré izby sú s klimatizáciou, naplneným minibarom, trezorom, umožňujú prípravu kávy a čaju. Služby recepcie: kopírovanie, telefón, fax, zmenáreň, predaj občerstvenia, suvenírov atď. Reštaurácia (90 miest), vináreň (60 miest), letná terasa (65 miest) a exkluzívna zimná záhrada (70 miest). Moderný bazén, fitness, sauna, masáže a solárium. Kongresová sála (220 miest).
Cena: Celoročne: izba 1-lôžková 69-79 EUR/noc, 2-lôžková *** 79 EUR/noc (s prísteľkou 106 EUR/noc), 2-lôžková **** 99-109 EUR/noc, apartmán (2 lôžka) 126 EUR/noc (de LUX 166 EUR/noc). Parkovné 8 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1,65 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane raňajok formou bufetových stolov, bazénu, fitnes, Wi-Fi.
Adresa: Hotel Barónka (hotel Baronka), Mudrochova 2, 835 27 Bratislava - Rača. Kontaktné osoby: Andrea Oroszová a Jana Dudová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Baronka ****, Bratislava - Rača
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby