– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Hotel Barborka, Přední Výtoň

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hotel Barborka [Zvětšit - nové okno]
51 0
Umístění: V atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu přehrady Lipno (na jeho druhé klidnější straně). Poblíž rakouských hranic, lyžařských areálů Hochficht, Sternstein a Kramolín. Dále v okolí: aquapark Lipno nad Vltavou a Frymburk, hrad Rožmberk, Český Krumlov, klášter Vyšší brod, hrad Vítkův kámen. Hustá síť cyklistických tras i tratí na běžky (Schoneben).
Ubytování: Hotel s kapacitou 51 osob v 19 pokojích s veškerým komfortem, který návštěvník potřebuje. Na pokojích samostatné koupelny se sprchou a WC, TV+SAT, minibar a posezení na terase nebo balkonu. K dispozici sauna a whirpool za nevelký poplatek. V celém hotelu Internet WiFi zdarma. Ohrazené dětské hřiště (pískoviště, houpačky a skluzavka) a velká trampolina. Školící místnost pro 50 osob. Stylová restaurace se zasklenou dřevěnou pergolou a výhledem.
Cena: Sezóna (01.07.-15.09., 26.12.-15.03.): 590 Kč/os/noc, děti 2-10 let 470 Kč/os/noc, přistýlka 350 Kč/noc, pes 50-100 Kč/noc, neobsazené lůžko zdarma. Mimosezóna: 480 Kč/os/noc, děti 2-10 let 380 Kč/os/noc, neobsazené lůžko 100 Kč/noc. Poplatek obci 19 Kč/os/noc. Snídaně 90 Kč (děti do 10 let 60 Kč), polopenze 190 Kč (děti 150 Kč). Ceny jsou včetně DPH a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Hotel Barborka, Eva Bittnerová, Přední Výtoň 32, 382 73 Vyšší Brod
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Barborka, Přední Výtoň
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...