– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autocamp Kosmonosy, Kosmonosy

?? %

Autocamp Kosmonosy, Kosmonosy

Mladá Boleslav / Český ráj Ukázat na mapě
mob. +420 607 665 045, pevná +420 326 321 344 (sekretariát AMK) brunclik.camp@volny.cz
Autocamp Kosmonosy [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Kosmonosích u Mladé Boleslavi. 100 metrů od kempu se nachází koupaliště a tenisové kurty. Autobusová zastávka 200 m. V blízkém okolí je Loreta v Kosmonosích, Michalovická putna, zřícenina hradu Zvířetice, Mladoboleslavský hrad i muzeum Škoda Auto.
Ubytování: Kemp s chatkami, možností stanování a sportovním areálem. Dvě chaty jsou rodinné (2-lůžkové s rozkládací pohovkou pro děti, s vlastní koupelnou a WC), ostatní chaty jsou bez koupelny. Teplá voda po celý den. Společná kuchyňka (sporáky, mikrovlnka, rychlovarná konvice, lednice, pračka). Společenská místnost (TV, společenské hry). Hřiště na nohejbal, dětské hřiště a pingpongové stoly. Možnost snídaní, obědů i večeří přímo v kempu.
Cena: Kemp: osoba 60 Kč/noc (dítě 4-15 let 30 Kč/noc), stan pro 2 osoby 40 Kč/noc, stan pro 3 a více osob 120-180 Kč/noc, přívěs 180 Kč/noc, karavan 240 Kč/noc, motocykl 20 Kč/noc, auto 40 Kč/noc, elektrická přípojka 80 Kč/noc, pes 15 Kč/noc. Chaty: 3-lůžková bez koupelny 900 Kč/chata/noc, 4-lůžková bez koupelny 1.200 Kč/chata/noc, rodinná s koupelnou (2-lůžková s možností přistýlek) 1.600 Kč/chata/noc, pes 30 Kč/noc, povlečení je v ceně. Ceny jsou platné po celou sezónu.
Adresa: Autokemp Kosmonosy (ATC Kosmonosy), Pod Oborou (Ke Koupališti), 293 06 Kosmonosy. Provozovatel: Automotoklub Škoda (AMK Škoda). Vedoucí kempu: Miloš Brunclík.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autocamp Kosmonosy, Kosmonosy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...