– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Arpacay Backpackers Hostel, Praha 1 - Malá Strana

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Arpacay Backpackers Hostel, Praha 1 - Malá Strana

Praha
Arpacay Backpackers Hostel [Zvětšit - nové okno]
97
Umístění: Na Malé Straně v malebné Nerudově ulici přímo pod Pražským Hradem. Z hostelu se pěšky dostanete kamkoliv v centru Prahy nebo můžete využít několik tramvajových linek na Malostranském náměstí (300 m od hostelu).
Ubytování: Hostel v historické budově z 16. století. Můžete si užít nádherný výhled přes střechy Malé Strany přímo z pokoje. Různé typy pokojů, od komfortního 3-lůžkového až po velké společné pokoje s 10-16 lůžky. Sociální zařízení je buď vlastní nebo společné pro 2 pokoje. Plně vybavená samoobslužná kuchyně, WiFi a 3 počítače ZDARMA v naší útulné stylové společenské místnosti s širokoúhlou LCD TV. Ráno zpříjemní naše snídaně formou bufetu od 7 do 11 hodin. Recepce je k dispozici non-stop. Úschovna zavazadel zdarma.
Cena: Sezóna (měsíce 04-10): 320-700 Kč/os/noc. Mimo sezónu (měsíce 11-03): 190-440 Kč/os/noc. Silvestr a Velikonoce: 790-990 Kč/os/noc. Ceny se liší podle typu pokoje, dolní hranice ceny je za 1 lůžko ve společném 16-lůžkovém pokoji, horní hranice za lůžko ve 3-lůžkovém pokoji s vlastní koupelnou při obsazení všech 3 lůžek. Snídaně 75 Kč. Ceny jsou konečné (zahrnují veškeré poplatky i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Arpacay Backpackers Hostel (ubytovna Arpacay), Nerudova 40, 118 00 Praha 1 - Malá Strana. Majitel hostelu: Michal Veselý.
Poznámky: Hostel je od 15.1.2017 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Arpacay Backpackers Hostel, Praha 1 - Malá Strana
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...