– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Tábor Armycamp, Čukalovce

?? %
mob. +421 917 331 628 tabor@vouk.sk
Tábor Armycamp [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V tichom prostredí mimo zastavaných území, na pomedzí lúk a lesa v Laboreckej vrchovine. V katastri obce Čukalovce, 450 m od silnice Pčoliné - Hostovice, 15 km severne od Sniny. Park tmavej oblohy, voľné pozorovanie hviezd. Dedina Osadné 5 km.
Ubytování: Stanový tábor s ubytovaním pre cyklistov a turistov, otvorený každoročne iba v letnej sezóne (od 26.6 do 27.8.). Ponúkame nocľah vo vysokometrážnych armádnych stanoch, lôžka sú vojenské bidla s latexovými matracmi, nutnosť spacák (môžeme požičať). V areáli sú poľné sprchy a suché či chemické toalety. Možné dokúpiť raňajky, s objednaním deň vopred aj obed a večeru.
Cena: Celá sezóna: vo vlastnom spacáku 4 EUR/os/noc, požičanie spacáku 1 EUR/noc. Raňajky 2 EUR, obed 4,50 EUR (možnosť výberu, objednávka deň vopred), večera 4 EUR (možnosť výberu, objednávka deň vopred). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Tábor Armycamp.sk (kemp MASH), les a lúka, 067 35 Čukalovce. Prevádzkovateľ: Športový klub VOUK o.z., 1. mája 748, 069 01 Snina. Kontaktná osoba: Juraj Kerlik.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Tábor Armycamp, Čukalovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby