– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemping Aquarea Čierna Voda, Čierny Brod

?? %

Kemping Aquarea Čierna Voda, Čierny Brod

mob. +421 902 673 675 rezervacie@aquarea.sk
Kemping Aquarea Čierna Voda [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na brehu jazera (bývalého štrkoviska) nazývaného Čierna Voda alebo Sziget (Ostrov) s tyrkysovo sfarbenou hladinou medzi obcami Veľké Úľany a Čierna Voda. Voda v jazere je počas celého roka priezračná a čistá. Prístup z dediny Čierna Voda 3,5 km. Sedin Golf Resort Veľké Úľany - Nové Osady 4 km.
Ubytování: Rekreačný areál s 6 prémiovými miestami na stanovanie s vlastným prístupom k jazeru. Na miestach možnosť prenájmu altánkov alebo veľkých slnečníkov. Elektrické prípojky, studničky s osviežujúcou vodou, ohniská + posedenie, stoly s lavicami. Spoločné toalety a sprchy výlučne pre Premium zónu. Pre držiteľov potápačskej licencie možnosť stanovať aj v potápačskej časti. V plážovej zóne pre verejnosť je občerstvenie, upravené pláže, ihriská pre deti a možnosť športových aktivít (plážový volejbal, požičovňa kajakov atď.). Potápečské centrum. Rekreačný areál funguje od roku 2011.
Cena: Kempovacie miesto - celá sezóna: osoba 10 EUR/noc (dieťa 4-14 rokov 7 EUR/noc), ďalší poplatok za osobu 5 EUR/noc, minimálna cena miesta 50 EUR/noc. Odber elektriny 5-10 EUR/noc. Prenájom altánku 5 EUR/noc.
Adresa: Kemping Aquarea Čierna Voda - Areál športu a relaxu, kataster obce Čierny Brod (prístup z obce Čierna Voda), 925 08 Čierny Brod. Konateľ: Ing. Monika Kobzová.
Aktualizace:
Video: Rekreačný areál Aquarea

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemping Aquarea Čierna Voda, Čierny Brod
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby