– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna U Kostela, Stříbro

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna U Kostela, Stříbro

Ubytovna U Kostela [Zvětšit - nové okno]
28
Umístění: V historickém centru města Stříbra. Zastávka autobusu, obchody, restaurace, kostel, pošta i banky jsou v dosahu cca 3-5 minut chůze. V okolí turistické a cyklistické stezky. Město Stříbro leží v pěkném údolí řeky Mže na horním konci přehrady Hracholusky (nejbližší koupání 7 km).
Ubytování: Kompletně vybavené byty (apartmány) 1+1, 2+1, 3+1 a garsoniéra v bytovém domě s celkovou kapacitou 28 lůžek. Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyňkou, nádobím, lednicí, televizí, připojení k internetu WIFI, vlastním soc. zařízením a sprchou. Za poplatek je k dispozici pračka. Parkování automobilu ve dvoře. Ubytování vhodné pro soukromé osoby i pro zaměstnance firem.
Cena: Celoročně: 8 a více nocí 180 Kč/os/noc, 2-7 nocí 250 Kč/os/noc, 1 noc 350 Kč/os. Děti do 4 let zdarma. Při dlouhodobém ubytování možnost další slevy. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí při ubytování min. 2 osob.
Adresa: Ubytovna U Kostela, Marcela Kvasničková, Boženy Němcové 126, Stříbro
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna U Kostela, Stříbro
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...