– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánový dům Radlinského, Piešťany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmánový dům Radlinského, Piešťany

Apartmánový dům Radlinského [Zvětšit - nové okno]
8 5
Umístění: V svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany, v kľudnej ulici medzi centrom mesta a nádražím. Do centra mesta 450 m (pešo 7 minút), kúpeľný ostrov 1,2 km, mestský park 550 m, autobusová a železničná stanica 1,3 km. Aktivity v okolí: Cyklokruh Sĺňava (dĺžka 11 km), Ratnovská zátoka (vodné lyžovanie), jazero Horná Streda (prírodné kúpanie), nafukovací Aquapark, kúpeľný ostrov (golf), tenis, bowling, kúpelné procedúry, turistika.
Ubytování: Penzión s tromi 1- a 2-izbovými apartmánmi. Penzión má nádvorie a veľkú záhradu. Každý apartmán je pre 2-3 osoby, má samostatný vchod z nádvoria, predsieň, kúpeľňu, kuchyňu s jedálňou a obytný priestor s TV-SAT, prípadne spálňu. Kuchyne sú plne vybavené na varenie (sporák, mikrovlnka, chladnička, elektrosprebiče, riad). Možnosť bezbariérového prístupu (na požiadanie). Možnosť grilovania, pikniku a loptových hier na záhrade.
Cena: 2 a viac nocí: 2 a viac osôb 10 EUR/os/noc, iba 1 osoba v apartmáne 12 EUR/noc. 1 noc: 13 EUR/os, aj pri ubytovaní iba 1 osoby v apartmáne. V zimnom období (15.10.- 15.4.) príplatok 5 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok, DPH, posteľnú bielizeň a energie).
Adresa: Apartmánový dom, Ing. arch. Gabriel Ilončiak, Radlinského 22, 921 01 Piešťany
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánový dům Radlinského, Piešťany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby