– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Novákovi, Dolní Morava

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Novákovi [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Pod Králickým Sněžníkem, v horní části obce Dolní Morava asi 500 m od lyžařského areálu Ski Sněžník. Lyžařský areál Větrný Vrch 1,5 km. Autobus 20 m, skibus 50 m, nebližší restaurace 500 m. V okolí přírodní rezervace Králický Sněžník, muzeum opevnění, Pastvinská přehrada.
Ubytování: Dva nadstandardně vybavené apartmány v novostavbě rodinného domu. 6-lůžkový apartmán: 2 ložnice (2x2 lůžka), vybavená kuchyň se 2 lůžky, vlastní soc. zařízení. 4-lůžkový apartmán: 2 ložnice (2x2 lůžka), kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení. V obou apartmánech je lednička, vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a BTV. Vytápění automatickým kotlem. Před apartmány je pro děti pískoviště, malý bazen, ohniště.
Cena: Léto (1.5.-30.11.): 4-lůžkový apartmán 180 Kč/os/noc, 6-lůžkový 200 Kč/os/noc, platba min. za 2 osoby min. na 3 noci. Zima (1.12.-30.4.): 4-lůžkový 250 Kč/os/noc, 6-lůžkový 270 Kč/os/noc, min. 2 noci, min. 2 osoby, v období jarních prázdnin (1.2.-15.3.) jen týdenní pobyty a platba i za neobsazená lůžka v apartmánu. Silvestr: 350 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (v ceně je i spotřeba el. energie, ložní prádlo, rekreační poplatek).
Adresa: Apartmán Novákovi, Libuše Nováková, Dolní Morava 77, 561 69 Králíky
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Novákovi, Dolní Morava
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby