– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Martin Macho - apartmán, Nová Ves nad Lužnicí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování Martin Macho - apartmán [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V Třeboňské pánvi v klidné obci Nová Ves nad Lužnicí (u hranic s Rakouskem) přímo vedle vlakového nádraží i autobusové zastávky. Okolo louky, lesy, hospoda 50 m, obchod se smíšeným zbožím 40 m. Koupání v pískovnách 2 km (halámských) a 10 km (suchdolských), v blízkosti řeka Lužnice. Tenisový kurt 3 km, v Nové Vsi fotbalové hřiště. Vynikající podmínky pro cykloturistiku (rovina, cyklostezky), procházky, sběr borůvek a hub, rybaření. Výlety: Třeboň, Nové Hrady, Jindřichův Hradec,...
Ubytování: Nově zrekonstruovaný apartmán v domku se zahradou. Kapacita apartmánu je 10 osob ve třech pokojích (3+3+4 lůžka). Dobře vybavená kuchyňka (nádobí, lednička, plyn. sporák, mikrovlnka). Koupelna (rohová vana, sprchový kout, WC). Posezení na zahradě, ohniště. Dostatek místa k uložení jízdních kol.
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc (děti 2-10 let 150 Kč/noc), minimálně však 750 Kč/apartmán/noc. Připlácí se za spotřebovanou vodu, v případě přitápění i za spotřebu plynu. Povlečení i rekreační poplatky jsou v ceně. V hlavní sezóně (měsíce 07, 08) jen týdenní pobyty (od soboty do soboty), mimo hlavní sezónu sleva 25 % a pobyty jsou možné i jen na 1 noc.
Adresa: Apartmán, Martin Macho, Nová Ves nad Lužnicí 117, 378 09 Nová Ves nad Lužnicí
Poznámky: Ubytování je od roku 2014 zrušeno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Martin Macho - apartmán, Nová Ves nad Lužnicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby