– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Morava, Jáchymov - Nové Město

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány Morava, Jáchymov - Nové Město

Apartmány Morava [Zvětšit - nové okno]
20
Umístění: V Jáchymově - Novém Městě, v Krušných Horách. Ideální místo pro celoroční dovolenou, lyžařské vleky ve vzdálenosti od 100 m, dobře značené stezky pro běžecké lyžování, turistiku i cyklistiku. Lyžařský areál Klínovec a Neklid 8 km. Restaurace v místě (možnost snídaní, obědů, večeří).
Ubytování: Nově rekonstruované 2- až 4-lůžkové apartmány s celkovou kapacitou 16 osob. V apartmánu je ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout a sociální zařízení, přistýlka možná.
Cena: Léto a mimosezóna (02.01.-22.1., 26.02.-26.12.): 2 osoby 5.000 Kč/apartmán/týden, 3 osoby 6.000 Kč, 4 osoby 7.000 Kč, 5 osob 8.500 Kč. Zima (22.01.-26.2.): 2 osoby 5.000 Kč/apartmán/týden, 3 osoby 7.000 Kč, 4 osoby 8.500 Kč, 5 osob 10.000 Kč. Silvestr: 10.000 Kč/apartmán/týden. Dle individuální dohody i kratší pobyty. Vratná kauce 3.000 Kč. Připlácí se turistický poplatek.
Adresa: Apartmány Morava, Nové Město čp. 50, 360 01 Jáchymov. Provozovatel: Eurocamping Bojkovice, s.r.o, Štefánikova, 687 71 Bojkovice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Morava, Jáchymov - Nové Město
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby