– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Mezivodí, Bílá - Mezivodí

?? %

Apartmány Mezivodí (610 m), Bílá - Mezivodí

mob. +420 774 859 422 (rezervace), +420 773 685 610 (správce chaty) ubytovani@doo.cz
Apartmány Mezivodí [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V horské osadě Mezivodí uprostřed beskydských lesů, části rekreační obce Bílá, přímo u sjezdovky Ski Mezivodí. Centrum Bílé a lyžařské centrum Bílá 4 km. V okolí apartmánů jsou krásné turistické stezky, dřevěný lovecký zámeček a další památky. Autobusová zastávka 250 m.
Ubytování: Nově zrekonstruovaný apartmánový dům (chalupa) se čtyřmi samostatnými a plně vybavenými 4-lůžkovými apartmány. V každém apartmánu je kuchyňka (s lednicí, mrazákem, varnou deskou, varnou konvicí i myčkou nádobí), TV, WiFi, koupelna a vlastní terasa s venkovním posezením. Před domem je venkovní sauna.
Cena: Léto (1.4.-30.11.): 3.600 Kč/apartmán/noc. Zima (1.12.-31.3.): 3.960 Kč/apartmán/noc. Silvestr (23.12.-1.1.): 3.990 Kč/apartmán/noc. Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Rekreační poplatek 30 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou zahrnuty v ceně. Ceny platí při ubytování na 2 a více nocí.
Adresa: Apartmány Mezivodí (součást Apartmánů U Trojice), Bílá 99 (osada Mezivodí), 739 15 Bílá. Majitel: Biskupství ostravsko-opavské (Diecéze ostravsko-opavská, DOO). Kontaktní osoba: Martin Sedmík. Správce objektu: paní Kavková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Mezivodí, Bílá - Mezivodí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby