– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Martinů, Liptovský Trnovec - Beňušovce

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa U Martinů [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: V dedinke Beňušovce 1,5 km severne od obce Liptovský Trnovec, v blízkosti vodnej nádrže Liptovská Mara (4 km), aquaparku Tatralandia (6 km) a mesta Liptovský Mikuláš (8 km). V okolí široké možnosti turistiky a zimných športov (Kvačianska dolina, Prosiecka dolina, Nízke Tatry , lyžiarske strediská Jasná, Žiarska dolina, Závažná Poruba).
Ubytování: Chalupa s pohodlným ubytovaním a dostatkom súkromia v 2 dvojpodlažných apartmánoch. Kapacita každého apartmánu je 6 osôb. Každý apartmán má vlastný vchod a terasu so sedením s výhľadom do záhrady. Prízemie: obývacia miestnosť, kuchynka, kupeľňa. Poschodie: 3x 2-lôžková izba (1 izba manželská posteľ, 2 izby oddelené lôžka). El. vykurovanie + krbová pec. V záhrade je atlán s grilom, záhradná sieť, basketbalový kôš, možnosť zapožičania kotlíka na guláš. Parkovanie vo dvore.
Cena: Leto a zima (1.7.-31.8., 7.1.-1.4.): 2-4 osoby 40 EUR/apartmán/noc, 5-6 osôb 50 EUR/apartmán/noc, v lete min. 4 noci, v zime min. 2 noci. Medzisezóna: 2-4 osoby 35 EUR/apartmán/noc, 5 osôb 40 EUR/apartmán/noc, 6 osôb 45 EUR/apartmán/noc, min. 2 noci. Silvester (23.12.- 6.1.): 90 EUR/apartmán/noc, min. 5 nocí. Veľká noc: 55 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Energie aj posteľné prádlo sú v cene.
Adresa: Chalupa U Martinov (apartmány U Martinov), Lena Majerčiaková, Beňušovce 20, 031 01 Liptovský Trnovec
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Martinů, Liptovský Trnovec - Beňušovce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby