– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Mária, Podhájská

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)
Apartmány Mária [Zvětšit - nové okno]
24 0
Umístění: V obci Podhájska, ktorá je známá svojou termálnou vodou (zložením pripomíná vodu z mŕtvého more). Termálné kúpalisko 1,2 km, železničná stanica 400 m. Potraviny 100 m.
Ubytování: Apartmánový dom. Parkovanie v areáli (uzatvorený priestor). Ubytovanie so psom alebo mačkou možné so súhlasom majitela. Prízemie: apartmán pre 4 osoby, apartmán pre 6 osôb, štúdio pre 4 osoby. Apartmány a štúdio majú TV, rádio, kuchynku, WC a sprchu. Poschodie: Tri izby (2-lôžková, 2-lôžková + 2 lôžka pre deti na gauči, 4-lôžková). Každá izba má chladničku, rádio, WC, sprchu. Spoločná kuchynka a miestnosť s TV.
Cena: Izba: 1-5 nocí 10 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Apartmán: 1-5 nocí 12 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 8,50 EUR/os/noc (iba 2 osoby 10 EUR/os/noc). Dieťa 3-12 rokov 7 EUR/noc. Zvieratko 1,50 EUR/noc. Rekreačný poplatok obci Podhájska 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne.
Adresa: Apartmány Mária, Mária Ivanová, 941 48 Podhájska. Korešpondenčná adresa: Mária Ivanová, Za parkom 289/1, 941 46 Trávnica.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (28. 3. 2012, 10.35)
Uživatel zde byl ubytován od 27. ledna 2012 do 29. ledna 2012.
velmi pěkná, teplá a čistá vilka, asi 10 minut od termálu. příjemní a milí ubytovatelé, ochotní. v patře malá kuchyňka, velmi dobře vybavená. trošku menší pokojík v patře, pro dva lidi ale naprosto dostačující. byli jsme spokojení.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Mária, Podhájská
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby