– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánový dům Majer, Majere u Červeného Kláštera

?? %

Apartmánový dům Majer (465 m), Majere u Červeného Kláštera

mob. +421 915 466 193 pichnarcikova.zuzana@gmail.com
Apartmánový dům Majer [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V maličkej a tichej dedinke Majere v krásnom prostredí Pienin, pri ceste zo Spišskej Starej Vsi (2 km) do Červeného Kláštora (4 km). Dom je v blízkosti rieky Dunajec a s výhľadom na Tri Koruny. Široké možnosti na turistiku a cykloturistiku. Možnosť relaxácie v neďalekých kúpeľoch Smerdžonka. V Červenom Kláštore je Múzeum Kartuziánskeho kláštora a možnosti športového vyžitia (rafting, zapožičanie bicyklov atď.).
Ubytování: Apartmánový dom s dvoma 6-lôžkovými apartmánmi, priestranným dvorom a altánkom s výhľadom na hory. Apartmán č. 1 (1. podlažie) má dve samostatné 3-posteľové izby a kúpeľňu. Apartmán č. 2 (2. podlažie) má dve 3-posteľové izby (z toho jedna je prechodná) a kúpeľňu. Spoločná veľká, plne vybavená kuchyňa pre oba apartmány. Za penziónom je veľký dvor s možnosťou parkovania, altánok s príjemným posedením a krbom. Ideálne pre rodiny s deťmi. Ubytovanie je možné iba cez leto (od 01.05. do 30.09.). Majitelia vlastnia v blízkosti penziónu salaš, kde sa dorába ovčí syr, možnosť návštevy aj kúpy výrobkov.
Cena: Celá sezóna: jednotlivé apartmány 15 EUR/os/noc (min. 4 osoby v apartmáne), celý dom 160 EUR/dom/noc (max. 12 osôb). Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné pri ubytovaní na 3 a viac nocí. Pri dlhších pobytoch možnosť zľavy. Uprednostňujeme väčšie skupiny ľudí/rodiny a prenájom celého domu (súkromie zaručené).
Adresa: Ubytovanie Majer (penzión Majer, v minulosti Ubytovanie Pod Troma korunami), Majere 18, 061 01 Majere. Kontaktné osoby: Darina Pichnarčíková a Zuzana Bulková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánový dům Majer, Majere u Červeného Kláštera
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...