– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Kubalonka, Istebna - sedlo Kubalonka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány Kubalonka (740 m), Istebna - sedlo Kubalonka

Apartmány Kubalonka [Zvětšit - nové okno]
25
Umístění: V krásné přírodě polských Slezských Beskyd, nedaleko trojmezí s Českem a Slovenskem. V malé osadě Osiedle 1 km od sedla Kubalonka (zde restaurace a bary), poblíž silnice spojující rekreační obce Wisla a Istebna. Přes sedlo Kubalonka prochází červeně značená hřebenová trasa (po ní k hranici s ČR 5 km). Istebna a její okolí je rájem pro horská kola (MTB).
Ubytování: Apartmánový dům s 5 apartmány vysokého standardu pojmenovanými podle okolních kopců (apartmán Girowa pro 3-6 osob, Sołowy Wierch pro 2-4 osoby, Złoty Groń pro 3-5 osob, Ochodzita pro 4-6 osob, Tyniok pro 2-4 osoby). V každém apartmánu je vlastní soc. zařízení, TV a plně vybavená kuchyňka. Některá lůžka jsou formou rozkládacích pohovek pro 1-2 osoby (šířka 150 cm). Teplá voda a vytápění i v největších mrazech. WiFi internet. Uzamykatelný sklep pro úschovu a servis jízdních kol a lyží. Parkování aut před apartmány (i v zimě).
Cena: Vysoká sezóna (prázdniny a víkendy): 40 zł/os/noc (215 Kč/os/noc), druhá osoba na dvojitém lůžku 20 zł/os/noc (110 Kč). Nízká sezóna (pracovní dny mimo prázdniny): 35 zł/os/noc (190 Kč/os/noc), druhá osoba na dvojitém lůžku 20 zł/os/noc (110 Kč). Závěrečný úklid 20 zl/os/pobyt (110 Kč). Povlečení je v ceně. Nic jiného se nepřiplácí. Ceny jsou platné při pobytech na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně). Platba možná na účet v českých korunách.
Adresa: Apartmány Kubalonka (Apartamenty Kubalonka), Witold Wojtek Szczeciński, osada Osiedle Kubalonka, Istebna 687, 43 470 Istebna, Polsko
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Kubalonka, Istebna - sedlo Kubalonka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby