– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Apartmány Josefínský dvůr, Hýsly u Kyjova - Josefínský Dvůr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány Josefínský dvůr [Zvětšit - nové okno]
17 0
Umístění: Na jižní Moravě, na samotě Josefínský Dvůr mezi vesničkami Hýsly a Vřesovice, 7 km od města Kyjov. Blízko domu začínají pásy lesů patřící k masivu Chřibů (zvaných též Buchlovské hory podle majestátného hradu Buchlov). Přehrada Osvětimany (koupání) 4,5 km. Hrad Cimburk 7,5 km. Hrad Buchlov 16 km.
Ubytování: Bytový dům se 2 apartmány. Apartmán 2+1 (max. 5 osob): chodba, kuchyň, koupelna (sprcha, umyvadlo), WC, obývací pokoj (rozkládací gauč, válenda), 3-lůžková ložnice. Apartmán 4+1 (max. 10 osob): chodba, kuchyň, koupelna (vana, umyvadlo), WC, obývací pokoj (rozkládací gauč, válenda), ložnice (manželská postel, válenda), v patře 2- a 3-lůžková ložnice. Kuchyně apartmánů jsou vybaveny plynovým sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou. Apartmány mají připojení na internet, TV, rádio. Velká zahrada (posezení, gril na dřevěné uhlí, letní bázén 3x5 m, pískoviště, houpačka a menší hřiště pro děti). Uzamykatelný sklep (úschova kol).
Cena: Apartmán 2+1: 900 Kč/apartmán/noc (tj. při 5 osobách 180 Kč/os/noc). Apartmán 4+1: 1.100 Kč/apartmán/noc (tj. při 10 osobách 110 Kč/os/noc). Připlácí se spotřeba plynu a elektřiny dle skutečné spotřeby. Rekreační poplatek se nehradí. Povlečení je v ceně (ručníky je třeba privézt vlastní). Ceny platí po celý rok, i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmány Josefínský dvůr (nesprávně Jozefínský dvůr), Richard Dobeš, Josefínský Dvůr, Hýsly 66, 696 50 Hýsly u Kyjova
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Josefínský dvůr, Hýsly u Kyjova - Josefínský Dvůr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby