– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Habakuky, Donovaly

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány Habakuky (970 m), Donovaly

Apartmány Habakuky [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: Vo vysoko položenom rekreačnom a lyžiarskom stredisku Donovaly na pomedzí Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, 350 m od vstupu do rozprávkovej dedinky Habakuky a 350 m od centra obce (hlavná autobusová zastávka, obchod, pivovar). Priamo na Donovaloch je veľké množstvo lanoviek, lyžiarskych vlekov, reštaurácií, krásne turistické trasy. Banská Bystrica 25 km, Ružomberok 27 km.
Ubytování: Apartmány v bytovom dome s veškerým príslušenstvom. K dispozícii je 6 apartmánov: 1x 3-lôžkový, 3x 4-lôžkový (2-izbový), 1x 6-lôžkový (3-izbový), 1x 7-lôžkový (2-izbový). V každom apartmáne je vlastná kúpeľňa a kuchyňa. Bezplatné WiFi aj parkovanie. V dome je lyžiareň pre bezpečné odloženie lyží aj bicyklov. Ubytovanie psíkov iba po dohode.
Cena: Akcia Silvester 2021 (27.12.-02.01.): apartmán 3-lôžkový 60 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový (2-izbový) 80 EUR/apartmán/noc, 6-lôžkový (3-izbový) 120 EUR/apartmán/noc, 7-lôžkový (2-izbový) 100 EUR/apartmán/noc, min. 2 noci, v cene apartmánu je aj voľný vstup pre 2 osoby do rozprávkovej dedinky Habakuky na rok 2022. Celoročne okrem Silvestra: apartmán 3-lôžkový 50 EUR/apartmán/noc, 4-lôžkový 60 EUR/apartmán/noc, 6-lôžkový 100 EUR/apartmán/noc, 7-lôžkový 80 EUR/apartmán/noc (tj. pri 7 osobách iba 11,43 EUR/os/noc), min. 2 noci. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií).
Adresa: Apartmány Habakuky, Donovaly 87, 976 39 Donovaly - Horné bučie. Prevádzkovateľ: Dobšinského svet, O.Z., Banská Bystrica. Kontaktná osoba: Bohuš Baldovič.
Poznámky: Ubytovanie na rok 2023 sa neposkytuje.
Aktualizace:
Video: Rozprávková dedinka Habakuky

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Habakuky, Donovaly
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby