– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Maják, Patince - Kúpele

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmány Maják, Patince - Kúpele

kúpalisko Patince / Podunajsko / Komárno
Apartmány Maják [Zvětšit - nové okno]
40
Umístění: V Patinciach, najjužnejšie položenej obci Slovenska, tesne pri vchode do areálu termálnych kúpeľov, 70 m od kúpaliska. Možnosť stravovania v 100 m vzdialenej reštaurácii (polpenzia alebo plná penzia). Okolie ponúka dobré turistické i cyklistické možnosti. Breh Dunaja 900 m, Virtské jazero a rieka Žitava 700 m. Lákavá je vyhliadková plavba po Dunaji z prístavu Marína v Patinciach. Komárno 17 km.
Ubytování: Apartmánový dom s 8 apartmánmi max. pre 40 osôb, s vlastným detským bazénom priamo na terase. V každom apartmáne sú dve izby (celkom pre 4-5 osôb), sprchový kút, WC, jedálenský kút, kompletne vybavená kuchynka (s dvojplatničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou), káblová TV. Na terase pred vchodom je vonkajšie sedenie so slnečníkom. Vlastné parkovisko.
Cena: Leto (16.6.-1.9.): 380 EUR/apartmán/týždeň (max. 5 osôb). Zima a mimosezóna: 1 noc 15 EUR/os, 2 a viac nocí 12 EUR/os/noc, min. 2 osoby v apartmáne. Silvester (28.12.-2.1.): 3 noci 50 EUR/os/pobyt. Rekreačný poplatok 0,82 EUR/os/noc. Parkovanie, WiFi, detské tvorivé dielne, posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Zľava na služby Wellnes hotela Patince (bazénový svet, saunový svet, masáže, tenisový kurt, minigolf, požičovňa bicyklov, vyhliadkové plavby loďou po Dunaji).
Adresa: Apartmány Maják, Patince - Kúpele č. 421, 946 39 Patince. Prevádzkovateľ: Milan Klačan.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Maják, Patince - Kúpele
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby