– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány Andílek, Chrastava - Andělská Hora

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)
Apartmány Andílek [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: Na konci vesničky Andělská Hora, na okraji lesa. Zástávka vlaku 500 m, restaurace a obchody do 3 km v obci Chrastava. Hrad Oybin (SRN) 20 km, trojzemí (Polsko, SRN, ČR) a Hrad Grabštejn 15 km. Liberec 12 km (aquapark, lyžařské středisko, Ještěd). Celé okolí protínají turistické stezky a cyklotrasy.
Ubytování: Malý penzion s kapacitou 9 lůžek + 4 přistýlky. V penzionu jsou 2-lůžkové apartmány a velký 4-lůžkový apartmán, možnost přistýlek. V každém apartmánu je vlastní soc. zařízení, TV a vybavená kuchyňka (lednice, rychlovarná konvice, vařič, nádobí). Možnost úschovy kol a lyží. V létě možnost využití zahrady (stolní tenis, zahradní gril, venkovní bazén). Parkování přímo u penzionu.
Cena: Celoročně: 350 Kč/os/noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmán Andílek (penzion Andílek), Miloš Peřina, Andělská Hora 111, 463 31 Chrastava, okres Liberec
Poznámky: Ubytování je od roku 2017 mimo provoz.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (13. 7. 2016, 10.01)
Uživatel zde byl ubytován od 10. července 2016 do 11. července 2016.
Velice milé překvapení po tom co jsme předchozí den utekli z chaty Světlá kde to byl naopak horor. Velice příjemná paní starající se o ubytování, nádherné prostředí, penzion má vlastní bazén, několik pergol se sezením a grilem, pokoje zařízené velice pěkné včetně odpovídajícího sociálního zařízení, celkově tedy maximální spokojenost, navíc nám vyšli vstříc i cenově vzhledem k tomu že jsme s sebou měli tři větší děti. Škoda že nelze zveřejnit fotografie zařízení, opravdu velice pěkné.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány Andílek, Chrastava - Andělská Hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...