– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmány 77, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmány 77 [Zvětšit - nové okno]
Umístění: Vo Veľkom Mederi na južnom Slovensku, 950 m od vstupu do kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder, 1 km od centra mesta a 500 m od obchodu s potravinami.
Ubytování: V roku 2020 novootvorený apartmánový dom so 4 apartmánmi (1x2 lôžka, 3x4 lôžka s možnosťou 2x prístelky). Každý apartmán má vlastnú, plne vybavenú kuchyňu (chladnička s mrazničkou, rychlovarná kanvica, dvojplatnička, mikrovlnná rúra), kúpeľňu s WC, TV. Možnosť posedenia v priestrannom altáne s grilom. Vonkajší bazén (zvlášť aj pre deti). Bezplatné parkovanie na uzavretom dvore.
Cena: Celoročne: 15 EUR/os/noc, prísteľka 10 EUR/os/noc, dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma, dieťa 3-15 rokov 10 EUR/noc. Pes 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na 2 a viac nocí (aj cez hlavnú sezónu). Parkovanie, posteľná bielizeň aj energie sú v cene ubytovania.
Adresa: Apartmány 77, Kurtaserská 274/77, 932 01 Veľký Meder. Prevádzkovateľ: Tamás Ollé.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmány 77, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby