– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán 18, Orlické Záhoří

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán 18 [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V centru horské obce Orlické Záhoří, v Orlických horách u hranic s Polskem. Velké možnosti výletů po okolí na kole, pěšky či autem (Velká Deštná, Kunštátská kaple, Anenský vrch, muzeum Pevnost Hanička, poutní kostel Neratov, lanové parky v Deštném a Říčkách). Přímo v Orlickém Záhoří jsou 3 lyžařské vleky (Černá Voda, Jadrná - Agrostav, Skiareál Bedřichovka) a vychází odtud upravované běžecké tratě. Dostupné je i polské středisko Zieleniec.
Ubytování: Apartmán pro 8 osob v bytovém domě. V apartmánu jsou 3 ložnice (2x2, 1x4 lůžka), plně vybavená kuchyň, společenská místnost s TV, koupelna a WC. Před domem je venkovní posezení s grilem. Apartmán je zvláště vhodný pro 2 rodiny s dětmi.
Cena: Celoročně: 1.000 Kč/apartmán/noc, min. 2 noci (v hlavní sezóně preferujeme týdenní pobyty). Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Bytový apartmán, Orlické Záhoří 18/2, 517 64 Orlické Záhoří. Provozovatel: ARKMATEX s.r.o. Kontaktní osoba: Jana Matyášová.
Poznámky: Apartmán byl prodán a od 1.9.2015 neposkytuje ubytování pro veřejnost.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán 18, Orlické Záhoří
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby