– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán pod hradem Valdštejn, Turnov - Pelešany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán pod hradem Valdštejn, Turnov - Pelešany

Apartmán pod hradem Valdštejn [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: Pod hradem Valdštejn, u lesa, na Zlaté stezce Českým rájem, přímo na Hruboskalsku. Cyklostezky, turistické stezky. Turnov 2 km, Valdštejn + skalní město 1,5 km, zámek Hrubá Skála 4,8 km, Sedmihorky, Trosky, Kost, Hrubý Rohozec, Sychrov, Valečov, Frýdštejn atd. Koupání v okolí + mnoho možností, skalní města v Geoparku UNESCO. Vlak 1,2 km (Turnov-město). Bus 200 m. Koně 50 m, tenis 1 km, obchod 1 km, lesní hřiště. V místě 2x restaurace 200 m (možnost polopenze).
Ubytování: Pohodlně zařízený nově vystavěný apartmán pro 4 osoby. Obývací a spací místnost + TV, vybavená kuchyň, koupelna a WC. Terasa s posezením, udržovaná + oplocená zahrada u lesa. V zahradě nový bazén 6x3 m, úschova kol, stolní tenis, ohniště, gril, kroket, houpačka, venkovní posezení + kryté sezení v zahradním dřevěném domku. Parkování před objektem. Pobyt se psy nepovolen. V apartmánu se nekouří.
Cena: Sezóna (letní prázdniny, svátky): celý apartmán 1.400 Kč/noc, jen týdenní pobyty (so-so). Mimosezóna (měsíce 09-06 mimo svátků): 300-350 Kč/os/noc (min. 2 osoby, min. 2 noci). Zdarma bazén, stolní tenis, úschova kol, WiFi. Povlečení se neposkytuje, pronájem bez služeb. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Veškeré energie jsou v ceně.
Adresa: Apartmány pod hradem Valdštejn (apartmán Pod lesem), Helena Randáková, Pelešany 101, 511 01 Turnov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán pod hradem Valdštejn, Turnov - Pelešany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby