– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Bohuna, Strmilov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmán Bohuna [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: V centru klidného Strmilova. Ve Strmilově jsou obchody, restaurace, sportovní hala, tenisový kurt, minigolf, dětské hřiště s houpačkami a prolézačkami. V okolních rybnících možnost koupání a rybolovu. Krajina České Kanady je vhodná k cyklistice. V okolí zámky Jindřichův Hradec, Telč, Dačice, Červená Lhota, Houbový park v Roseči (muzeum fosílií, výtvarné dílny).
Ubytování: Apartmán s vlastním vchodem v uzavřeném dvoře. Apartmán má výhled do dvora, kde je zahradní posezení, pískoviště, zahradní houpačka a trampolína. V druhé části objektu je přítomen majitel, ale apartmán je oddělen verandou, za kterou je terasa a vstup do apartmánu, soukromí rekreantů je zajištěno. Apartmán se skládá ze dvou 3-lůžkových pokojů, koupelny a WC. V apartmánu je TV, jídelní kout, vybavená kuchyňka (nádobí, minisporák, mikrovlnka, varná konvice) a WiFi. Topení je plynové. Parkování ve dvoře. Pobyt s domácími zvířátky je povolen.
Cena: Celoročně: 5.000 Kč/apartmán/týden (cena je garantována i přes letní prázdniny). Kauce 1.000 Kč. Rekreační poplatek obci Strmilov 13 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně všech energií, zimního vytápění i povlečení.
Adresa: Apartmán, Bohumila Součková, Dlouhá 111, 378 53 Strmilov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Bohuna, Strmilov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...