– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmán Sluneční, Desná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Apartmán Sluneční, Desná

Apartmán Sluneční [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: V Desné v Jizerských horách, v klidném prostředí na jihozápadním svahu s nádherným výhledem na zalesněný vrch Špičák a černostudniční hřeben. Vlaková stanice Desná 850 m. Okolí je vhodné pro pěší turistiku, běžky, cykloturistiku, houbaření. Koupaliště Tanvald 2,5 km. Lyžařské vleky: Parlament 1 km, Černá říčka 3 km, Tanvald-Špičák 4 km.
Ubytování: Apartmán s vlastním vchodem. Apartmán má zastřešenou terasu, vybavenou kuchyň s jídelnou (el. čtyřplotýnkový sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnka), ložnici, koupelnu s vanou, WC a velký obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 osoby, TV-SAT) s východem na zahradu. Venku je možnost grilování. Parkování u domu na neoploceném pozemku. Majitel obývá horní patro s vlastním vchodem.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 600 Kč/apartmán/noc. Cena je konečná (včetně všech energií, vytápění, povlečení i rekreačního poplatku) a platí i při ubytování jen na 1 noc (i v hlavní sezóně). Závěrečný úklid vlastní nebo za 1.000 Kč. Na Silvestra se apartmán nepronajímá.
Adresa: Apartmán Sluneční, Eduard Jakubička, Sluneční 365, 468 61 Desná
Poznámky: Apartmán se od 1.7.2013 nepronajímá.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmán Sluneční, Desná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...